Ogłoszenie

IP Serwera: 93.186.195.58:25626

#1 2011-08-15 17:36:19

AssassinekPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 24
Punktów :   

minecraft według assassinkaPL

mam znowu nowe pomysly :D moglo by byc takie cos jak wieze z drabinkami takimi trudnymi do wejscia na nie z tych wiez mozna by bylo strzelac do przeciwnej wiezy czyli byly by 4 oddalone od siebie maxymalna iloscia kratek do ktorych luk moze trafic nie wiem ile to jest ale mozna by to sprawdzic. Wieza
bylaby taka wysoka ze chmury byly by odniej nizej <<<<< nie znalazlem innych slow sorka. mozna by wybudowac tez trzy posagi potworow bylyby to : creeper z ktorego mozna by strzelac jesli weszlo by sie na jego glowe , zombie na ktorego ramienia mozna by wejsc i strzelac do ludzi na dole , i szkielet wchodzilo by sie na jego luk i strzelalo . Przepraszam ze wszystkie pomysly sa z lukami. Ale tak jak na assassyna przystalo ciche zabijanie z dystansu jest najlepsze a wkoncu jestem assassinkiemPL :D wiec wyjasnienie napisane.

Offline

 

#2 2011-08-20 01:21:50

xCukiereczek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: minecraft według assassinkaPL

Jakoś nie widzi mi się to ;]

po:
1. Nie było by spokoju graczy na serwerze
2. Wybuchło by straszne zamieszanie na serwerze ( chodzi mi o kłótnie ).
A po:
3. Po co zabijać graczy? jest do tego wgrany Plugin LVL'ingu by każdy gracz mógł wyżyć swoją energie wirtualną na potworach ;]


Ale myśl, myślenie nie boli masz Ciekawe pomysły ale to jeszcze nie to

ZAMYKAM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mse.pun.pl www.wza.pun.pl www.le-artysci.pun.pl www.codj.pun.pl www.chlopcowgrono.pun.pl